پس ادیت

ویرایش بازی های رایانه ای PES و FIFA سال هاست در سراسر دنیا عرصه ی هنرنمایی ویرایشگران گیتی شده است. از ابتدای ورود PES به عرصه ی بازیهای فوتبال، ویرایشگران جهان به علت کمبود ها در لایسنس اکثر تیم ها و ورزشگاه های موجود در بازی، (که هم اکنون نیز مشاهده می شود) ، دست به ویرایش این بازی زدند. البته، ویرایش فیفا که به مراتب کمتر و سخت تر از پی ای اس بود نیز به نسبه مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت. البته به علت لایسنس کامل تیم ها و جزئیات بازی توسط کمپانی معروف EA ، این امر در جهان کمتر از PES رایج و مرسوم است.

فروشگاه گروه ویرایش گران ایرانی با الگو گیری از وب سایت و انجمن گروه ویرایشگران ایرانی (IEG) به عنوان مرجع فارسی بازی، با آدرس اینترنتی shop.pesedit.ir کار خود را آغاز نموده است.

هنرِ ویرایش، همواره یکی از جذاب ترین مسائل در بازی ها به شمار می رود. این رویه در اغلب بازی های محبوب در چند سال گذشته دیده شده. به خصوص در زمینه ی بازی های فوتبال رایانه ای، که همه ساله دچار نقص و کاستی هستند. از طرفی دیگر، ویرایشِ یک بازی، زمان زیادی را برای ویرایشگر (که به عرف مرسوم ادیتور نامیده می شود) صرف می کند. یقینا ارزش قائل شدن برای یک ویرایشگر، می تواند نقطه ی عطفی برای این هنرِ جذاب باشد. هم چنین به اشتراک گذاشته شدنِ یک ویرایشِ وطنی در میان طرفدارانِ این بازی ها، جذابیتی مضاعف دارد!

چند سالی است که شاهد تلاش های نوجوانان و جوانان عزیزمان در زمینه ی ویرایش فوتبال رایانه ای هستیم. قطعا تلاش های بی شائبه ای در این زمینه انجام می شود و ساعت های زیادی صرف یک ویرایش (مثلا طراحی یک چهره) می شود.

به جهت احترام به ویرایشگر، هم چنین ارزش نهادن به هنر ویرایش، تصمیم به راه اندازی فروشگاهی کردیم تا بتوانید ویرایش های خودتان را با تمامی هم میهنان به اشتراک بگذارید و آن ها را به فروش برسانید.

با به اشتراک گذاشتن محصول و پرداخت مبلغی اندک برای آن، هم ارزشِ کارِ پر مشقتِ ویرایشگران ارج نهاده می شود، هم علاقه مندان و استفاده کنندگان از این هنرِ منحصر به فرد و جذاب، ویرایش خود را بر اساس علاقه ی خود انتخاب می کنند، و علاوه بر در اختیار داشتنِ ویرایشی با بهترین کیفیت، با توجه و علاقه ی بیشتری از محصول خریداری شده استفاده می کنند.
  • اشتراک در شبکه های اجتماعی :
0.00 5
  • نظر (0)
  • کد تخفیف (0)
  • فروش ویژه (0)
مشاهده وب سایت
هنوز نظری ثبت نشده است